° AKTUALITY |
BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY |
° VÝBOR BK ČR |
° ÚZEMNÍ POBOČKY |
° ČLENSTVÍ |
° SCHŮZE VÝBORU |
° KONFERENCE - PLENÁRNÍ ZASEDÁNÍ |
° SEZNAM ROZHODČÍCH |
° SEZNAM ČLENŮ BOXERKLUBU |
AKCE BOXERKLUBU |
° CHOVATELSKÉ AKCE |
° VÝSTAVY |
° LETNÍ VÝCVIKOVÉ TÁBORY |
° ZÁVODY A SOUTĚŽE |
° NABÍDKA ŠTĚŇAT |
° CHOVATELSKÉ STANICE |
° KRYCÍ PSI |
° GALERIE VÍTĚZŮ |
INFORMACE |
° ZPRAVODAJ BK ČR |
° WEBOVÉ STRÁNKY BK ČR |
° VYSTAVOVÁNÍ DIPLOMŮ |
ATIBOX (výsledky) |
LINKY - ODKAZY |
STANDARD - ŘÁDY - STANOVY |
INFORMACE O CHOVU |
FORMULÁŘE (pdf) ke stažení |
Klubová výstava Křenice u Říčan 08.05.2010 |
rozhodčí: Peter Holzhausen/D, Uwe Werner/D |
Fotografie z výstavy naleznete na: http://boxer.krob.cz/klubova-vystava-v-krenicich-2010_1 |
Fotografie ze soutěže BOREC NA KONEC: http://boxer.krob.cz/klubova-vystava-v-krenicich-2010_2 |
ÚP Střední Čechy http://www.boxerklub-stc.cz/ |
PES ZLATÝ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Třída štěňat:VN1 | High fidelity v. Donnerschwee (Hannibal Optima grata - Dioxin v. Donnerschwee) | Třída mladých: | V1, VT, ČKJV | Nejlepší mladý jedinec Don Carlos del conte Marzo (Ippolito del Colle del Infinito - Sveva del conte Marzo) V2 | Jack Heny Box (Hannibal Optima grata - Connie Ifrit) | VD3 | Gordon Anka Czecho (Orry z Ringu - Britney Anka Czecho) | Mezitřída: | V1, CACK | Sagar Ze Šárovce (Hannibal Optima grata - Azza ze Starého mlýna) | V2 | Gordon Aldebaran Taurus (Lucian Jisuko - Quiby z Dybohůrky) | Třída otevřená: | V1 | Brix Anka Czecho (Da Vinci Moravia Box - Wessi Anka Czecho) | V2, Borec na konec/pes | Diesel Aldebaran Taurus (Apollo v. Thüringischen Adel - Quiby z Dybohůrky) | V3 | Edy Anka Czecho (Lucian Jisuko - Britney Anka Czecho) | VD4 | Caravaggio Maximus Deus (Ferrary de Las Arillas - Victoria des Jardins de Passiflore) | VD | Bruno-Banany Next of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar) | Třída pracovní: | V1, CACK | Edy Edgardo (Future v. German Dream - Demi Edgardo) | Třída vítězů: | V1, CACK | Nejlepší jedinec výstavy Hannibal Optima Grata (Ego de Joanxichcan - Anthea Optima grata) V2 | Mayk Jisuko (Perico du Val d´Europe - Dunja Jisuko) | V3 | Arp Corado Next of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar) | Třída čestná: | V1 | Baron Z Dobřichova (Casanova Optima grata - Nensy Debyró) | PES ŽÍHANÝ | Třída štěňat: | VN1 | Indigo Ginjan (Bacardi od Stříbrňáku - Depressa de Lux Tajpan) | VN2 | Eron Vlad-Bar (Hannibal Optima grata - Jovanna Orion chov) | Třída mladých: | V1, VT | Guliver od Ivety (Lukas z Dybohůrky - Helly z Dybohůrky) | V2 | Haggis Aldebaran Taurus (Lukas z Dybohůrky - Ibsy od Stříbrňáku) | V3 | Ery Kleka E.K. (Orry z Ringu - Blackie Kleka E.K.) | V4 | Corrado Congo Nigrans (Crom dei Centurioni - Lucia z Ringu) | VD | Archibald Moonies (Queros dei Cavalieri del Monferrato - Brixie Bosim) | Mezitřída: | V1, CACK | Leroy Z Kampy (Queros dei Cavalieri del Monferrato - Chetit z Kampy) | V2 | Barnabáš Vitae (Perry Czech Ja-Ka - Jawa od Žlutého kříže) | Třída otevřená: | V1, CACK | Forest Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak) | V2 | Dino z Dobřichova (Caruso Jedna na Milion - Bety z Dobřichova) | V3 | Horácio Ginjan (Arp Corado Next of Kin - Rosara Czech Ja-Ka) | V4 | Toryk Debyró (Caruso Jedna na Milion - Beatrix od Tazzyna) | VD | Amis ze Židovny (Caruso Jedna na Milion - Quince Krumbox) | Třída pracovní: | V1, CACK, ČKV | Bacardi od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Europe Six-Er) | V2 | Artush Deny Dog (Caos v. Schwanenschloss - Gypsi od Stříbrňáku) | V3 | Aggedor Strongi Aldebaran Taurus (Don Jokr-Box - Quiby z Dybohůrky) | V4 | Baddy Kleka E.K. (Perry Czech Ja-Ka - Brenda od Stříbrňáku) | Třída vítězů: | V1, CACK | Ozzy od Morového sloupu (Queros dei Cavalieri del Monferatto - Adda z Prvního hrádku) | V2 | Lukas z Dybohůrky (Orgon v. Fausto - Yzzi z Dybohůrky) | Třída veteránů: | V1, VT, Nejhezčí veterán | Borec na konec/veterán, pes Daimon od Stříbrňáku (Zoom v. Elisabeth Brunnen - Ethell ze Země lva) | FENA ZLATÁ | Třída mladých: | V1, VT, ČKJV | Ramona Jisuko (Lucian Jisuko - Dunja Jisuko) | V2 | Cecilka od Ivetky Vel-Om (Hard del Roxius - Virginie od Ivetky Vel-Om) | V3 | Dara z Frankovky (Legolas z Ringu - Noky od Morového sloupu) | V4 | Cora z Nechyby (Perry Czech Ja-Ka - Jorga Etna-Box) | V | Canabis Next of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar) | V | Denisa od Ivetky Vel-Om (Koto de Guezman - Xantea od Ivetky Vel-Om) | VD | Anka Mumánek (Arp Corado Next of Kin - Agassi z Modré růže) | VD | Apolenka Mumánek (Arp Corado Next of Kin - Agassi z Modré růže) | VD | Celestýna od Kamenného stávku (Megan v.d.Burg Singidunum - Adelaida od Kamenného stávku) | VD | Chelsea od Kostela sv. Gabriela (Baron z Dobřichova - Frety od kostela sv. Gabriela) | VD | Cherity Aldebaran Taurus (Unkas Czech Ja-Ka - Quiby z Dybohůrky) | VD | Sybill Optima Grata (Hannibal Optima grata - Bety z Dobřichova) | D | Donna z Frankovky (Legolas z Ringu - Noky od Morového sloupu) | Mezitřída: | V1, CACK | Argentina Solidus Moraviae (Grando Optima grata - Bakché Fortuna viva) | Třída otevřená: | V1, CACK | Xantea od Ivetky Vel-Om (Odwet Exkalibur - Nency od Ivetky Vel-Om) | V2 | Korri z Dybohůrky (Future v. German Dream - Wini z Dybohůrky) | V3 | Rayenne Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Cayenne Six-Er) | V4 | Henrieta od Kostela sv. Gabriela (Baron z Dobřichova - Cia od kostela sv. Gabriela) | V | Deisy Kleka E.K. (F´oseph ze Země lva - Brenda od Stříbrňáku) | V | Ex-Trema Mabella Tajpan (Baskervill Buddha Tajpan - Brita z Prvního hrádku) | V | Hessie Ginjan (Arp Corado Next of Kin - Rosara Czech Ja-Ka) | VD | Airin z Brunšovských lesů (Yéké van Sapho´s Hoeve - Bára z Frankovky) | VD | Dee Dee Aldebaran Taurus (Apollo v. Thüringischen Adel - Quiby z Dybohůrky) | Třída pracovní: | V1, CACK, Borec na konec/fena | Depressa de Lux Tajpan (Baskervill Buddha Tajpan - Axana z Pohádkového údolí) | V2, res. CACK | Noky od Morového sloupu (Queros dei Cavalieri del Monferrato - Kony od Morového sloupu) | V3 | Aura Canicula Grata (Vlad du Val d´Europe - Aphne Optima grata) | V4 | Dynamika de Jure Tajpan (Baskervill Buddha Tajpan - Axana z Pohádkového údolí) | VD | Felis Heny Box (Vagant Optima grata - Anda Heny Box) | Třída veteránů: | V1, VT | Borec na konec/veterán, fena Cia od kostela Sv.Gabriela (Apache z Metaboxu - Bessy od kostela sv. Gabriela) FENA ŽÍHANÁ | Třída štěňat: | VN1 | Idea Ginjan (Bacardi od Stříbrňáku - Depressa de Lux Tajpan) | VN2 | Charlotta Ginjan (Kewin z Dybohůrky - Rosara Czech Ja-Ka) | Třída dorostu: | VN1 | Africa Silver Following (Wirgill od Stříbrňáku - Aneta z Letního pole) | Třída mladých: | V1, VT | Ennie Kleka E.K. (Orry z Ringu - Blackie Kleka E.K.) | V2 | Ema Kleka E.K. (Orry z Ringu - Blackie Kleka E.K.) | V3 | Amica Alma Kelly box (Caruso Jedna na Milion - Grace Kelly Moravia box) | VD4 | Sixie Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Hillary Jisuko) | VD | Edina Kleka E.K. (Orry z Ringu - Blackie Kleka E.K.) | Třída otevřená: | V1, CACK | Fanny Luu Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak) | V2, res. CACK | Croma Kleka E.K. (Caos v. Schwanenschloss - Brenda od Stříbrňáku) | V3 | Deborah Sieger Bohemia (Boreas di Casa Diocletiano - Quarta z Ringu) | V4 | Panda Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Asca od Stříbrňáku) | V | Afrika Gold Tequila (Orgon v. Fausto - Celli z Dybohůrky) | V | Džiny Krčská Habrovka (Caruso Jedna na Milion - Beggi Lac-Box) | VD | Bona Vyhřátý pelíšek (Caos v. Schwanenschloss - Anita Vyhřátý pelíšek) | VD | Hubbie Ginjan (Arp Corado Next of Kin - Rosara Czech Ja-Ka) | Třída pracovní: | V1, CACK, ČKV | Zombie od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Cherry Bee od Stříbrňáku) | V2, res. CACK | Dorothy Sieger Bohemia (Boreas di Casa Diocletiano - Quarta z Ringu) | Třída vítězů: | V1, CACK | Ontaria Jisuko (Perico du Val d´Europe - Fixe Jisuko) | |