° AKTUALITY |
BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY |
° VÝBOR BK ČR |
° ÚZEMNÍ POBOČKY |
° ČLENSTVÍ |
° SCHŮZE VÝBORU |
° KONFERENCE - PLENÁRNÍ ZASEDÁNÍ |
° SEZNAM ROZHODČÍCH |
° SEZNAM ČLENŮ BOXERKLUBU |
AKCE BOXERKLUBU |
° CHOVATELSKÉ AKCE |
° VÝSTAVY |
° LETNÍ VÝCVIKOVÉ TÁBORY |
° ZÁVODY A SOUTĚŽE |
° NABÍDKA ŠTĚŇAT |
° CHOVATELSKÉ STANICE |
° KRYCÍ PSI |
° GALERIE VÍTĚZŮ |
INFORMACE |
° ZPRAVODAJ BK ČR |
° WEBOVÉ STRÁNKY BK ČR |
° VYSTAVOVÁNÍ DIPLOMŮ |
ATIBOX (výsledky) |
LINKY - ODKAZY |
STANDARD - ŘÁDY - STANOVY |
INFORMACE O CHOVU |
FORMULÁŘE (pdf) ke stažení |
KLUBOVÉ VÝSTAVY - výsledky |
(archiv 2002 -2010) |
rok 2010 | |
____________ | __________________________________________________________ |
10.04. | Otěšice u Merklína (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala, Antonín Karban výsledky | |
24.04. | Hukvaldy u Frýdku-Místku (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: MVDr. Miroslav Fišman /SK výsledky | |
01.05. | Svitavy (ÚP Ústí nad Orlicí) |
rozhodčí: Juan Manuel Rodrígues/E výsledky | |
08.05. | Křenice u Říčan (ÚP Střední Čechy) |
rozhodčí: Peter Holzhausen (D), Uwe Werner (D) výsledky | |
22.05. | Žirovnice (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková výsledky | |
12.06. | Velká Bystřice (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala výsledky | |
19.06. | Roudnice nad Labem (ÚP Děčín) |
rozhodčí: Antonín Karban, Josef Dolejš výsledky | |
26.06. | Konopiště (ÚP Louny) |
rozhodčí: Angelika Hartmann/D, Oliver Erat/A výsledky | |
27.06. | Konopiště (ÚP Praha) |
rozhodčí: Oliver Erat/A, Angelika Hartmann/D výsledky | |
04.09. | JSZ - Výroční speciální klubová výstava Brno (ÚP Brno) |
rozhodčí: DI Ulrike Kainz-Goetz/A, Inese Pablaka/LV, Toni Piasentin/D, MVDr. Jaromír Špicera/CZ výsledky | |
05.09. | CEBS Středoevropská výstava boxerů Brno (ÚP Brno) |
rozhodčí: Marek Lewandowski/PL, Jiří Suchý/CZ, Jozef Šuster/SK, Dr. Zsófia Várszegi Rózsáné/H výsledky | |
18.09. | Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Miloslav Auterský, Ing. Radim Fiala výsledky | |
02.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: Winfried Bonn/A výsledky | |
23.10. | Ostrava - Bartovice (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Zdislaw Wajman/ PL výsledky | |
rok 2009 | |
____________ | __________________________________________________________ |
11.04. | Otěšice u Merklína (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: Lubomír Perniš/SK, Antonín Karban výsledky | |
02.05. | Praha (ÚP Praha) |
rozhodčí: Dr. Iwona Magdziarska/PL, Jozef Šuster/SK výsledky | |
09.05. | Rytířsko (ÚP Brno) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala , Imrich Sopko/SK výsledky | |
23.05. | Žirovnice (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: Oliver Erat/A výsledky | |
06.06. | Křenice u Říčan (ÚP Střední Čechy) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala, MVDr. Jaromír Špicera výsledky | |
13.06. | Velká Bytřice (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: Lubomír Perniš/SK výsledky | |
20.06. | Roudnice nad Labem (ÚP Děčín) |
rozhodčí: Josef Dolejš, Jiří Suchý výsledky | |
20.06. | JSZ - Výroční speciální klubová výstava Svitavy (ÚP Ústí nad Orlicí) |
rozhodčí: Dr. Miguel Torrents/E, Dr. Sergey Vanzha/RUS, Alena Žárská/CZ výsledky | |
19.09. | Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Antonín Karban, Miloslav Auterský výsledky | |
26.09. | Hukvaldy u Frýdku-Místku (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: Jiří Suchý výsledky | |
03.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: Josef Dolejš výsledky | |
17.10. | Roudnice nad Labem (ÚP Louny) |
rozhodčí: Antonín Karban výsledky | |
07.11. | Hlučín (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Winfried Bonn/A výsledky | |
rok 2008 | |
____________ | __________________________________________________________ |
12.04. | Otěšice u Merklína (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Josef Dolejš výsledky | |
19.04. | Hukvaldy u Frýdku-Místku (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala výsledky | |
03.05. | Vochtánka u Potštejna (ÚP Ústí nad Orlicí) |
rozhodčí: Ginette Hufschmid/CH výsledky | |
10.05. | Rytířsko (ÚP Brno) |
rozhodčí: MVDr. Jaromír Špicera výsledky | |
17.05. | Žirovnice (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: Jiří Suchý, Ľubomír Perniš/SK výsledky | |
07.06. | Praha-Braník (ÚP Střední Čechy) |
rozhodčí: Miloslav Auterský, MVDr. Olga Petříková výsledky | |
14.06. | Velká Bystřice (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: MVDr. Jaromír Špicera výsledky | |
21.06. | Roudnice nad Labem (ÚP Děčín) |
rozhodčí: Roland Bebber/D, MVDr. Olga Petříková výsledky | |
06.09. | Praha-Rychety (ÚP Praha) |
rozhodčí: Bernard Kafka/F, Pedro Bispo/P, Pr. Dr. Milos Lucic/SRB výsledky | |
20.09. | Dobřany u Plzně (ÚP Dobřany) |
rozhodčí: Antonín Karban, Miloslav Auterský výsledky | |
11.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: Dr. Iwona Magdziarska/PL výsledky | |
18.10. | Peruc u Loun (ÚP Louny) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala, Jiří Suchý výsledky | |
26.10. | Hradec nad Moravicí (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Ulrike Kainz-Götz/A výsledky | |
rok 2007 | |
____________ | __________________________________________________________ |
07.04. | Otěšice u Merklína (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: RNDr. Maria Müllerová, Winfried Bonn/A výsledky | |
14.04. | Hradec nad Moravicí (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Danilo Giorgio/I výsledky | |
21.04. | Žirovnice (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Miloslav Auterský výsledky | |
28.04. | Hukvaldy u Frýdku-Místku (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: MVDr. Miroslav Fišman/SK výsledky | |
28.04. | Olšany (ÚP Brno) |
rozhodčí: Marek Lewandowski/PL výsledky | |
09.06. | Praha-Braník (ÚP Praha) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Imrich Sopko/SK výsledky | |
16.06. | Velká Bystřice (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: Roland Bebber/D výsledky | |
23.06. | Roudnice nad Labem, Slavín (ÚP Děčín) |
rozhodčí: Jiří Suchý, Josef Dolejš výsledky | |
01.09. | JSZ - Hradec nad Moravicí (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Diego Vitali/I, Alejandro Palacin/E výsledky | |
22.09. | Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Jiří Suchý, MVDr. Olga Petříková výsledky | |
13.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: Josef Dolejš, Antonín Karban výsledky | |
21.10. | Peruc u Loun (ÚP Louny) |
rozhodčí: Antonín Karban, Roland Bebber/D výsledky | |
rok 2006 | |
____________ | __________________________________________________________ |
01.04 | Hradec nad Moravicí (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Ing. Radim Fiala výsledky | |
22.04. | Hukvaldy (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: Dr. Iwona Magdziarska/PL výsledky | |
06.05. | Jubilejní klubová výstava Otěšice (ÚP Otěšice) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Roland Bebber/D výsledky | |
13.05. | Olšany (ÚP Brno) |
rozhodčí: Jiří Suchý výsledky | |
10.06. | Praha (ÚP Praha) |
rozhodčí: Jozef Šuster/SK, Lubomír Perniš/SK výsledky | |
17.06. | Velká Bystřice u Olomouce (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: Kamila Chudalewska/PL, Monika Kuriata-Okarmus/PL výsledky | |
09.09. | JSZ - Výroční speciální klubová výstava Třeboň-Doubí (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: Mgr. Zdzislawa Róźewicz-Zielińska/PL, Alessandro Tanoni/I, Jiří Suchý výsledky | |
23.09. | Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Antonín Karban, Miloslav Auterský výsledky | |
14.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: Jiří Suchý, Miloslav Auterský výsledky | |
22.10. | Roudnice nad Labem (ÚP Louny) |
rozhodčí: Jiří Suchý, Miloslav Auterský výsledky | |
rok 2005 | |
____________ | __________________________________________________________ |
02.04. | Ostrava (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: Ingrid Khayll/A), Kamila Chudalewska/PL výsledky | |
16.04. | Frenštát pod Radhoštěm (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Ewa Dolińska/PL výsledky | |
30.04. | Landštejn (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: Antonín Karban, RNDr. Maria Müllerová výsledky | |
14.05. | Olšany (ÚP Brno) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková výsledky | |
11.06. | Praha (ÚP Praha) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Josef Dolejš výsledky | |
18.06. | Velká Bystřice u Olomouce (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: Lubomír Perniš/SK, Jozef Šuster/SK výsledky | |
25.06. | Benátky nad Jizerou (ÚP Střední Čechy) |
nepořádala se | |
28.08. | Otěšice u Merklína (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: Miloslav Auterský, Jiří Suchý výsledky | |
03.09. | Roudnice nad Labem (ÚP Děčín) |
? | |
10.09. | JSZ - Výroční speciální výstava Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Brigitte Müller/D, MVDr. Olga Petříková, RNDr. Maria Müllerová výsledky | |
15.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
? | |
29.10. | Roudnice nad Labem (ÚP Louny) |
rozhodčí: Antonín Karban, RNDr. Maria Müllerová výsledky | |
rok 2004 | |
____________ | __________________________________________________________ |
10.04. | Ostrava (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Anna Bogucka/PL, Andrzej Stepinski/PL výsledky | |
01.05. | Landštejn (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Jiří Suchý výsledky | |
08.05. | Benátky nad Jizerou (ÚP Střední Čechy) |
rozhodčí: Antonín Karban, Jiří Suchý výsledky | |
15.05. | Olšany (ÚP Brno) |
rozhodčí: Miloslav Auterský, RNDr. Maria Müllerová výsledky | |
12.06. | Praha (ÚP Praha) |
rozhodčí: RNDr. Maria Müllerová, Miloslav Auterský výsledky | |
19.06. | Olomouc (ÚP Olomouc) |
rozhodčí: Roland Bebber/D výsledky | |
29.08. | Otěšice (ÚP Staňkov) |
nepořádala se | |
04.09. | JSZ - Výroční speciální výstava Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: Dr. Iwona Magdziarska/PL, Antonín Karban, Jiří Suchý výsledky | |
11.09. | Roudnice nad Labem (ÚP Děčín) |
nepořádala se | |
03.10. | Ostrava (ÚP Ostrava) |
nepořádala se | |
03.10. | Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Jiří Suchý, MVDr. Olga Petříková výsledky | |
30.10. | Roudnice nad Labem (ÚP Louny) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Jiří Suchý výsledky | |
rok 2003 | |
____________ | __________________________________________________________ |
15.03. | Ostrava (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: MVDr. Miroslav Fišman, MVDr. Jaromír Špicera výsledky | |
19.04. | Otěšice (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: Jiří Suchý, RNDr. Maria Müllerová výsledky | |
10.05. | Olšany (ÚP Brno) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Jiří Suchý výsledky | |
17.05. | Jindřichův Hradec (ÚP Český Krumlov) |
rozhodčí: Antonín Karban, Miloslav Auterský výsledky | |
14.06. | Praha (ÚP Praha) |
rozhodčí: MVDr. Olga Petříková, Jiří Suchý výsledky | |
06.09. | Roudnice nad Labem (ÚP Děčín) |
rozhodčí: Antonín Karban, Jiří Suchý výsledky | |
14.09. | JSZ - Výroční speciální výstava Bohdalice u Vyškova (ÚP Ostrava) |
rozhodčí: Gertrude Neswadba/A, Miloslav Auterský, Josef Dolejš výsledky | |
04.10. | Ostrava (ÚP Ostrava) |
nepořádala se | |
11.10. | Dobřany u Plzně (ÚP Plzeň) |
rozhodčí: Antonín Karban, Miloslav Auterský výsledky | |
18.10. | Žernov-Rýzmburk (ÚP Hradec Králové) |
rozhodčí: MVDr. Jaromír Špicera, Petr Bratko výsledky | |
26.10. | Peruc u Loun (ÚP Louny) |
rozhodčí: Miloslav Auterský, Antonín Karban výsledky | |
rok 2002 | |
____________ | __________________________________________________________ |
30.03. | Otěšice u Merklína (ÚP Staňkov) |
rozhodčí: Günter Karg, Petr Bratko výsledky | |
06.04. | Ostrava - Hrabová (ÚP Rychvald) |
rozhodčí: Irena Broszkiewicz/PL, Anna Sekrecka/PL výsledky | |
07.09. | JSZ - Výroční speciální výstava Praha (ÚP Praha) |
rozhodčí: Petr Bratko, Roland Bebber/D, Antonín Karban výsledky |