°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Svitavy 26.04.2014
rozhodčí: Paola Micara Watten /I (psi), Margot Egeblad /DK (feny)
posouzeno 103 jedinců
ÚP Ústí nad Orlicí www.boxerklub-uo.wz.cz/show_2014/main.html

PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN 1 Umberto Eco Optima grata (Orobianco dell Colle dell´Infinito x Jessi Heny Box)
VN 2 Amos Calimero Box.Chov (Mardy z Němečanky x Ocarina Moravia Box)
Třída mladých
V1, CAJC, ČKJV Nabucco Optima grata (Brazil Optima grata x Ugilia Optima grata)
V2 Nico Optima grata (Brazil Optima grata x Ugilia Optima grata)
V3 Attila Custodius (G´M de Bellemanie x Beatrice Optima grata)
V4 Zoco Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov x Párvati Karmapa)
VD X-Hill SIX-ER (G´M de Bellemanie x Ch.Sixie SIX-ER)
VD Oliver Optima grata (G´M de Bellemanie x Zoe Optima grata)
VD Samir Kadur Del Alminar De Daimalos (Kaos Tierra De Boxer x Ebonie Du Val D'Europe)
Mezitřída
V1, CAC Excalibur Man-Box (Bentley Bijou Box x Man-Box Chanel)
V2, Res. CAC Bakír Pálava Box (Brazil Optima grata x Jessi Heny Box)
Třída otevřená
V1, CAC Agar Kronebox (Jucar del Cabezo de la Jara x Eimy Opti Pes)
V2, Res. CAC Hammer Optima grata (Brazil Optima grata x Britta Rexob z Výsluní)
V3 Elfo ze Slunečného vrchu (Magic-Boy von Santana x Apolé Fortuna viva)
V4 Apollo Adur box (Ultimo Optima grata x Cherry Heny box)
V Verdi od Morového sloupu (Diego des Jardins de Passiflore x Cookie Maximus Deus)
V Forest Sieger Bohemia (Roque-Santa Cruz v.German Dream x Quarta z Ringu)
Třída pracovní
V1, CAC, ČKV Full Monthy du Val d´Europe (Elwood du Val d´Europe x Vega du Val d´Europe)
V2, Res. CAC Mardy Z Němečanky (Wodan Vavonabox x Anabelle della Rocca Costanza)
Třída vítězů
V1, CAC Galayo La Silla von Donnerschwee (Koto de Guezman x Botox von Donnerschwee)
V2, Res. CAC Marco Polo Heny Box (Charley Heny Box x Heny Heny Box)
Třída čestná
V


Brazil Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore x Venizia z Kaštýlku)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN 1 Bernd (Acor Hijo De Higo V.H. Twentse Ros x Xeva Van Rusticana)
Třída: Dorostu
VN 1 Ingo od Ivety (Brazil Optima grata x Helly z Dybohůrky)
Třída mladých
V1, CAJC Leffre Bravo Ginjan (Brazil Optima grata x Idea Ginjan)
V2 Capucino z Luteboxu (Sibelius della Cadormare x Daniele Congo Nigrans)
Mezitřída
V1, CAC Dasty Kronebox (Castello Live Jazz x Delfina Lakronebox)
V2, Res. CAC Dallas Indiánsky brloh (Xawan Indiánsky brloh x Sába indiánsky brloh)
V3 Armstrong Armida (Sibelius Della Cadormare x Montana Armida)
Třída otevřená
V1, CAC Aron z Metaboxu (Karlos do Vale do Lethes x Ella Charlotte ze Zubštejna)
V2, Res. CAC Idol Zlatá Hema (Orry z Ringu x Fany Zlatá Hema)
V3 Phoenix Jir-Pia (Mito do Vale do Lethes x Kadalee v. Inspee)
V4 Fargo z Frankovky (Castello Live Jazz x Dorothy Sieger Bohemia)
V Rocksong Bretorri (Uram Signum Laudis x Keri Bretorri)
V Xawan Indiánsky brloh (Rus La Fler Eternal Flame x Sikili Ulia)
Třída pracovní
V1, CAC Castello Live Jazz (Dakota x Julia Kierskie Ustronie)
V2, Res. CAC Antony Czech Box (Lerry Flint od Morového sloupu x Cukina Krčská Habrovka)
Třída vítězů
V1, CAC Bandolero z Metaboxu (Diego des Jardins de Passiflore x Philar z Metaboxu)
V2, Res. CAC Acor Hijo De Higo Van Het Twentse Ros (Higo Chumbo D'Esglai x Imola Balderbusse)
V3 Clay Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz x Athea Rexob z Vysluni)
Třída čestná
V


Enrique ze Zubštejna (Enea del Roxius x Soraya z Metaboxu)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1 Faaria Congo Nigrans (Mito do Vale do Lethes x Cristal Noir Congo Nigrans)
VN2 Ailin Teqilla Box (Yason Optima grata x Tequilla z Dybohůrky)
Třída dorostu
VN1 Annie Calimero Box.Chov (Mardy z Němečanky x Ocarina Moravia Box)
VN2 Augustina Calimero Box. Chov (Mardy z Němečanky x Ocarina Moravia Box)
VN3 Tarah Heny Box (Hannibal Optima grata x Marilyn Heny Box)
Třída mladých
V1, CAJC, ČKJV, Nejlepší mladý plemene Ofelie Optima grata (G´M de Bellemanie x Zoe Optima grata)
V2 Annabell Custodius (G´M de Bellemanie x Beatrice Optima grata)
V3 Rut Heny Box (Jack Heny Box x Marilyn Heny Box)
V4 Gintare Van Het Twentse Ros (CH Napoleon The Fifth Element x CH Pilar Di Noi Vincire)
V Queeny Optima grata (Valentino Optima grata x Berenica Optima grata)
V Bell Pálava Box (Brazil Optima grata x Jessi Heny Box)
V Zafira Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov x Párvati Karmapa)
V Ginny Kronebox (Dante Lakronebox x Casea Lakronebox)
VD Gwendy Kronebox (Dante Lakronebox x Casea Lakronebox)
VD Apokalypsa z Terezínské pevnosti (Cayman Baskervill Next of kin x Boneta Rexob z výsluní)
VD Goldie Kronebox (Dante Lakronebox x Casea Lakronebox)
VD Angie Custodius (G´M de Bellemanie x Beatrice Optima grata)
VD Chalkiopé Fortuna viva (Brazil Optima grata x Caeto Fortuna viva)
D Aurea z Terezínské pevnosti (Cayman Baskervill Next of kin x Boneta Rexob z Výsluní)
D Annie MM Čako Box (Cayman Baskervill Next of kin x Darie Vlad-Bar)
Mezitřída
V1, CAC Justine Optima grata (Full Monthy du Val d´Europe x Berenica Optima grata)
V2 Bea Pálava Box (Brazil Optima grata x Jessi Heny Box)
V3 Bria Pálava Box (Brazil Optima grata x Jessi Heny Box)
VD4 Beily Pálava Box (Brazil Optima grata x Jessi Heny Box)
VD Afrodithe von Dubsky box (Jack Heny Box x Kety Heny Box)
Třída otevřená
V1, CAC Urgencia z Ungeltu (Afrim Gold Tequila x Alotrie Fenomén Giordimánie)
V2, Res. CAC Evette Optima grata (Rus la Fler Eternal Flame x Ugilia Optima grata)
V3 Daisy z Dybohůrky (Zar de Guezman x Sally z Dybohůrky)
V4 Erató Fortuna viva (Percy Optima grata x Caeto Fortuna viva)
V Nikita z Němečanky (Brazil Optima grata x Saskia Optima grata)
V Grácie Fortuna viva (Brazil Optima grata x Caeto Fortuna viva)
D Jane Robi-box (Walker v. German Dream x Eimee Robi-box)
Třída pracovní
V1, CAC Berenica Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore x Venizia z Kaštýlku)
V2, Res. CAC Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila x Alotrie Fenomén Giordimánie)
Třída vítězů
V1, CAC Andra Pálava Box (Brazil Optima grata x Jessi Heny Box)
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán plemene


Ballantines ze Samoty zátiší (Baskervill Budha Tajpan x Anna ze Samoty zátiší)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1 Bacardi Karmapa (Rus La Fler Eternal Flame x Whisky Karmapa)
Třída dorostu
VN2 Wiky od Morového sloupu (Noisemaker do Vale do Lethes x Singapur od Morového sloupu)
Třída mladých
V1, CAJC Jara von der Calenberger Pforte (Urosh von der Burg Singidunum x Vichy von Phoenix)
V2 Gracie Man-Box (Mito do Vale do Lethes x Cassandra Man-Box)
V3 Klara von Exkalibur (Full Monthy du Val d´Europe x Hetty vom Hofmannstal)
V4 Ilaria Pěčínská růže (Mayk Jisuko x Eimi Pěčínská růže)
V L´Hellen Ginjan (Brazil Optima grata x Idea Ginjan)
V Lucifera Ginjan (Brazil Optima grata x Idea Ginjan)
Mezitřída
V1, CAC Kristal Optima grata (Esteban v. Sapho´s Hoeve x Himalaya Jir-Pia)
V2, Res. CAC Ella Kronebox (Urosch v.d. Burg Singidunum x Circe Fortuna viva)
V3 Andra de Jir-Pia (Mito do Vale do lethes x Barbara Optima grata)
Třída otevřená
V1, CAC, ČKV, BOB Urtica Karmapa (Dante Lakronebox x Heket Karmapa)
V2, Res. CAC Awea Klowsberry at Indiánsky brloh (Ch. Linncam Storymaker at Taranut x Zenmaxkay Yoko)
V3 Brigitte Happy live box (Wizard Optima grata x Almeria Goldie Red)
V4 Maya Mo Suum Cuique (Urisch von der burg singidunum x Diana Quy Suum Cuique)
V Anthoaneta Happy live box (Percy Optima grata x Almeria Goldie Red)
V Aqua Borecký rybník (Harvey Pešmar x Bee Bee Od Stříbrňáku)
V Jasmína Excelent Ginjan (Fodan od Ivety x Depressa de Lux Tajpan)
V Devra z Dybohůrky (Zar de Guezman x Sally z Dybohůrky)
V Alyssa Greys Chvalský drak (Bacardi od Stříbrňáku x Agáta z Nechyby)
VD Citra Kronebox (Castello Live Jazz x Eimy Opti Pes)
Třída pracovní
V1, CAC Aida z Dybohůrky (Bacardi od Stříbrňáku x Korri z Dybohůrky)
V2, Res. CAC Singapur od Morového sloupu (Castello Live Jazz x Cookie Maximus Deus)
Třída vítězů
V1, CAC Adacta Borecký rybník (Harvey Pešmar x Bee Bee od Stříbrňáku)
V2, Res. CAC Charlota Zlatá Hema (Orry z Ringu x Fany Zlatá Hema)
V3


Claudia Lakronebox (Castello Live Jazz x Eimy Opti Pes)


SOUTĚŽ CHOVATELSKÝCH SKUPIN
1. místo chovatelská stanice GINJAN