°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Třeboň-Doubí 31.05.2014
rozhodčí: Ing. Radim Fiala (psi + feny)
posouzeno 45 jedinců
ÚP Český Krumlov www.bk-ceskykrumlov.webnode.cz

PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1Aston Coro de Levin (Ares von Manitoy - Aggy z Bašty Helvít)
VN2Aron Coro de Levin (Ares von Manitoy - Aggy z Bašty Helvít)
Třída dorostu
VN1Yellowstone J.A.L. Sandow (Rus la Fler Eternal Flame - Zoe Signum Laudis)
VN2Tyson Heny Box (Hannibal Optima grata - Marilyn Heny Box)
Třída mladých
V1, VT, ČKJVLucky Lake od Ivetky Vel-Om (Rus la Fler Eternal Flame - Denisa od Ivetky VEL-OM)
Mezitřída
V1, CACKBakír Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída otevřená
V1, CACKOutlaw do Vale do Léthes (Apolo I de Villa Astur - Katia do Vale do Léthes)
V2, res. CACKBodie Benji box (Geo Boxer del Euro - Cloe z Němečanky)
V3Arys Adleon Bohemia (Afrim Gold Tequila - Argentina Solidus Moraviae)
V4Andy Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída pracovní
V1Scotty Krumbox Czech (Legolas z Ringu - Quattro Krumbox Czech)
Třída vítězů
V1, CACK


Galayo la silla von Donnerschwee (Koto de Guezmann - Botox von Donnerschwee)


PES ŽÍHANÝ
Třída otevřená
V1, CACK, ČKVOrlando v. Omerta (Llanto de Guezman - Uranie v. Omerta)
V2, res. CACKIdol Zlatá Hema (Orry z Ringu - Fany Zlatá Hema)
Třída pracovní
V1, CACKSandero Bretorri (Diesel AldebaRan Taurus - Lenite Bretorri)
Třída vítězů
V1, CACK


Bandolero z Metaboxu (Diego des Jardis de Passiflore - Philar z Metaboxu)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1Dabu Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
Třída mladých
V1, VT, ČKJV, Nej. mladý jedinec, Nej. jedinec výstavyOfelia Optima grata (G´M de Ballemania - Zoe Optima grata)
V2Bejla Adleon Bohemia (Brazil Optima grata - Argentina Solidus Moraviae)
Mezitřída
V1, CACK, ČKVBell Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída otevřená
V1, CACKEvette Optima grata (Rus la Fler Eternal Flame - Ungilie Optima grata)
V2, res. CACKLilly v. Silvermoon (Godewind v. Schwanenschloss - Hannah–Montana v.Schwanenschloss)
V3Fergie Edgardo (Unkas Czech Ja-Ka - Demi Edgardo)
V4Desiree Ginabox (Mayk Jisuko - Czarodějka Ginabox)
VCanberra Garbein (Llanto de Guezman - Ex of Space Kett Box)
Třída pracovní
V1, CACKUstinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)
V2Aibee z Mrazíkova (Scotty Krumbox Czech - Dantesa Cindy box)
V3Axina Sobox - JaSe (Perry Czech Ja-Ka - Oliar Malave Gem)
Třída vítězů
V1, CACKAndra Pálava box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída veteránů
V1, VT, Nej. veteránAsset Hébé Box (Balu v. Hause Romeo - Hébé Ibra)
V2


Cloe z Němečanky (Ugolino v. d. Hazenberg - Ell Orion Chov)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
Třída mladých
V1, VTJara v.d. Calenberger Pforte (Urosh v.d. Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
V2L´Hellén Ginjan (Brazil Optima grata - Idea Ginjan)
V3Rebeca z Kampy (Saverio Six-Er - Maudy z Kampy)
Mezitřída
V1, CACKStarboard Esphee (Orlando v. Omerta - Delissa Garbein)
Třída otevřená
V1, CACKStarboard Eli (Orlando v. Omerta - Delissa Garbein)
V2, res. CACKEnergy z Ringu (Essex v. Europakanal - Victory z Ringu)
V3Alyssa Greys Chvalský Drak (Bacardi od Stříbrňáku - Agáta z Nechyby)
V4Hysteria od Stříbrňáku (Caos von Schwannenschloss - Cassidy z Halexu)
VPax z Kampy (Lukas z Dybohůrky - Jaspis z Kampy)
VFaki z Frankovky (Castello Live Jezz - Dorothy Sieger Bohemia)
Třída pracovní
V1, CACKAdacta Borecký rybník (Harvey Pešmar - Bee Bee od Stříbrńáku)
Třída veteránů
V1, VTOliar Malave Gem (Mobidik Malave Gem - Elvíra Jisuko)
V2Agáta z Nechyby (Diamond Orion Chov - Jorga Etna-Box)