°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Velká Bystřice 26.07.2014
rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková /SK (psi + feny)
posouzeno 66 jedinců
ÚP Olomouc www.boxerklub.olomouc.sweb.cz

PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN1Verdi Optima grata (G´M de Bellemanie - Evette Optima grata)
VN2Velvet Optima grata (G´M de Bellemanie - Evette Optima grata)
Třída mladých
V1, VTFranklin Kronebox (Mito do Vale do Lethes - Eimy Opti Pes)
V2Yellowstone J.A.L.Sandow (Rus La Fler Eternal Flame - Zoe Signum Laudis)
V3Cairo Klar-Kan (Cayman Baskervill Next of kin - Agáta Belter-Com.)
VD4Oliver Optima grata (G´M de Bellemanie - Zoe Optima grata)
VDDago Jistr (Bacco Benji Box - Amálka A-J Box)
Mezitřída
V1, CACKNabucco Optima grata (Brazil Optima grata - Ugilia Optima grata)
V2, res. CACKEndy Kronebox (Urosh v.d. Burg Singidunum - Circe Fortuna Viva)
VD3Nico Optima grata (Brazil Optima grata - Ugilia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CACKQuido Heny Box (Urtas Woody Box - Heny Heny Box)
V2Gordios Fortuna Viva (Brasil Optima grata - Caeto Fortuna Viva)
V3Bruny z Metaboxu (Diego des Jardins de Passiflore - Philar z Metaboxu)
Třída pracovní
V1, CACKKodiak Yukon (Unkas Czech Ja-Ka - Depressa de Lux Tajpan)
Třída vítězů
V1, CACK, ČKVBen Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
V2, res. CACKMardy z Němečanky (Wodan Vovanabox - Anabelle della Rocca Constanza)
Třída veteránů
V1, VT


Oliver z Ringu (Perico du Val´Europe - Korida z Ringu)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, VT, ČKJVIngo od Ivety (Brazil Optima grata - Helly z Dybohůrky)
V2Capucino z Luteboxu (Sibelius della Cadormare - Daniele Congo Nigrans)
VD3Crony z Luteboxu (Sibelius della Cadormare - Daniele Congo Nigrans)
Mezitřída
V1, CACKArmstrong Armida (Sibelius della Cadormare - Montana Armida)
Třída otevřená
V1, CACKRocksong Bretorri (Uram Signum Laudis - Keri Bretorri)
Třída pracovní
V1, CACKSass Suum Cuique (Llanto de Guezman - Daichi Suum Cuique)
VD2Baltazar od Vltavské Tůně (Forest Sametový zázrak - Olenka Moravia Box)
Třída vítězů
V1, CACKClay Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz - Athea Rexob z Výsluní)
V2, res. CACK


Bandolero z Metaboxu (Diego des Jardins de Passiflore - Philar z Metaboxu)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VNMeggy Leona Ginjan (Casmir Lakronebox - Chakira Ginjan)
Třída dorostu
VN1Briliantin Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
VN2Celestina Goldie Red (Galayo La Silla v. Donnerschwee - Boxers Romance Goldie Red)
VN3Prisca z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída mladých
V1, VTGoldie Kronebox (Dante Lakronebox - Casea Lakronebox)
V2Anka z Biskupova dvora (Paul Jisuko - Unika J.A.L.Sandow)
V3Daisy Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Carrie Rexob z Výsluní)
Mezitřída
V1, CACKBell Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
VD2Niobe Optima grata (Brazil Optima grata - Ugilia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavyUrgencia z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)
V2Bria Adur Box (Brazil Optima grata - Cherry Heny Box)
V3Sofinka Moravia Box (Hannibal Optima grata - Gabriela Moravia Box)
VD4Jovi Robi-Box (Walker v. German Dream - Eimee Robi-Box)
Třída pracovní
V1Marilin Heny Box (Charley Heny Box - Heny Heny Box)
V2Andra Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída vítězů
V1, CACKEvette Optima grata (Rus La Fler Eternal Flame - Ugilia Optima grata)
V2, res. CACKAction Lady Paulla Gang (Othello Kierskie Ustronie - Natali Orion Chov)
V3Ulrika Moravia Box (Zervan Nordom - Gabriela Moravia Box)
Třída čestná
V


Depressa de Lux Tajpan (Baskervill Buddha Tajpan - Axana z Pohádkového Údolí)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VNDiana z Kedarky (Wizard Optima grata - Indira Moravia Box)
VNMelody Dark Ginjan (Casmir Lakronebox - Chakira Ginjan)
Třída dorostu
VN1Evita z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu)
Třída mladých
V1, VT, ČKJV, Nejlepší mladý jedinecLucifera Ginjan (Brazil Optima grata - Idea Ginjan)
V2Anivia Claudy+Ja (Barlog z Ringu - Claudia Lakronebox)
V3Jara v.d. Calenberger Pforte (Urosh v.d Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
V4Domenica z Metaboxu (Bruny z Metaboxu - Ella Charlotte ze Zubštejna)
VDCaramelle z Luteboxu (Sibelius della Cadormare - Daniele Congo Nigrans)
Mezitřída
V1, CACKPhebee von Purgstall (Llanto de Guezman - Havana Pešmar)
Třída otevřená
V1, CACKChakira Ginjan (Kewin z Dybohůrky - Rosara Czech Ja-Ka)
V2, res. CACKGena od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku - Yvet od Ivetky Vel-Om)
V3Alyssa Greys Chvalský Drak (Bacardi od Stříbrňáku - Agáta z Nechyby)
V4Xara J.A.L.Sandow (Diego des Jardins de Passiflore - Unika J.A.L.Sandow)
VDAyscha Pemibi Box (Caravaggio Maximus Deus - Bianca Wizartow)
VDCaren Bea z Hamaris (Marco Alfa-Pol - Beata z Nechyby)
VDI Love You Kett Box (Primo del Colle dell´Infinito - Fair Play Kett Box)
Třída pracovní
V1Shiny Tana della Tigre (Dag delle Antiche Rocche - Kia)
V2Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box - Gabriela Moravia Box)
Třída vítězů
V1, CACKIdea Ginjan (Bacardi od Stříbrňáku - Depressa de Lux Tajpan)
V2Teodora Moravia Box (Ypsilon della Cadormare - Olivera Moravia Box)
Třída veteránů
V1, VT, Nejhezčí veterán


Agáta z Nechyby (Diamond Orion Chov - Jorga Etna-Box)


SOUTĚŽ CHOVATELSKÝCH SKUPIN
1. místo


chovatelská stanice GINJAN


OLOMÓCKÉ KROKODYL 2014:
PesBen Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
FenaDepressa de Lux Tajpan (Baskervill Buddha Tajpan - Axana z Pohádkového údolí)