°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Roudnice nad Labem - Předonín 18.10.2014
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny)
posouzeno 35 jedinců
ÚP Děčín boxer.wz.cz


Kompletní posudky:


PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1Dasch Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
Třída dorostu
VN1Verdi Optima grata (G´M de Bellemanie - Xvette Optima grata)
Třída mladých
V1, VTPatrik z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CACK, ČKVOutlaw do Vale do Léthes (Apolo I de Villa Astur - Katia do Vale do Léthes)
Třída vítězů
V1, CACKAlberto Czech Deltabox (Nestor v.d. Akazienbrucke - Delta z Černého jezera)
Třída veteránů
V1, VT


Frodo z Černého jezera (Joshua z Ringu - Zydynia z Černého jezera)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1Largo Indiánsky brloh (Heineken Jedna na Milion - Xoar Indiánsky brloh)
Třída mladých
V1, VT, ČKJV, Nejlepší mladý jedinecChaos Vendy Kleka E.K. (Caos v. Schwanenschloss - Felicita Kleka E.K.)
V2Angelo Claudy & Ja (Balrog z Ringu - Claudia Lakronebox)
Mezitřída
V1, CACKJohny Wolker z Černého jezera (Zar de Guezman - Heather z Černého jezera)
Třída otevřená
V1, CACKBerlingo Chvalský drak (Zar de Guezman - Agáta z Nechyby)
V2, res. CACKFargo z Frankovky (Castello Live Jazz - Dorothy Sieger Bohemia)
V3Hip Hop od Stříbrňáku (Caos vom Schwanenschloss - Cassidy z Halexu)
Třída pracovní
V1, CACKHanibal Kleka E.K. (Corrado Caos z Dybohůrky - Zoe od Stříbrňáku)
Třída vítězů
V1, CACKGaribaldi Kleka E.K. (Godewind v. Schwanenschloss - Croma Kleka E.K.)
V2, res. CACK


Clay Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz - Athea Rexob z Výsluní)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1Axa Pilsbox (Verdi Six-Er - Dorka z Červeného hrádku)
Třída mladých
V1, VT, ČKJVChilli Vendy Kleka E.K. (Caos v. Schwanenschloss - Felicita Kleka E.K.)
V2Zafira Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov - Párvati Karmapa)
Mezitřída
V1, CACKOfelia Optima grata (G´M de Bellemania - Zoe Optima grata)
V2, res. CACKAschra z Terezínské pevnosti (Caymann Baskervill Next of Kin – Boneta Rebox z výsluní)
Třída otevřená
V1, CACKDaisy Kronebox (Castelo Live Jazz - Delfina Kronebox)
V2Jessie od Ivetky Vel-Om (Rus La Fler Eternal Flame - Denis od Ivetky Vel-Om)
Třída pracovní
V1, CACKEllen Garbein (Zar de Guezman - Venus de Guezman)
Třída veteránů
V1, VT, Nejhezčí veteránFiona Tigrata (Queros dei Cavalieri del Monferrato - Clea Tigrata)
V2


Barborka z Červeného Hrádku (Gabor z Dybohůrky - Afrodita z Červeného hrádku)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1Istra Indiánsky brloh (Fobeer Indiánsky brloh - Babel Indiánsky brloh)
VN2Tiasha Suum Cuique (Che SC Athena´s Dream - Tien Suum Cuique)
VN3Jir-Pia Undine (Jir-Pia Watts - Pilar dei Cieli Aperti)
Mezitřída
V1, CACKJara v.d. Calenberger Pforte (Urosch v.d. Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
Třída otevřená
V1, CACKAlyssa Greys Chvalský drak (Bacardi od Stříbrňáku - Agáta z Nechyby)
V2Debbie z Dybohurky (Zar de Guezman - Sally z Dybohurky)
V3Hessy Zlatá Hema (Endži z Dybohůrky - Doly Zlatá Hema)
Třída pracovní
V1, CACKDelissa Garbein (Axelmose - Venus de Guezman)
Třída vítězů
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavyZiva Glogosia (Bo-Rudy v. Jahve-Piotrusia Glogosia)