°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Velká Bystřice 15.07.2017
rozhodčí: Vesna Ćurcić /SRB (psi + feny)
posouzeno 79 jedinců
ÚP Olomouc boxerklub.olomouc.sweb.cz

PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1 Enjoy Life Abasta (Brazil Optima grata - Bugi Bongo Abasta)
VN2 Drago Arista Rea (Bakír Pálava Box - Cassidy Rose z Kedarky)
Třída dorostu
VN1 Chianti Congo Nigrans (Karnivale De La Finca Sapho - Esprit Congo Nigrans)
Třída mladých
V1, CAJCK Thao Kronebox (Full Monthy Du Val d´Europe - Casea Cronebox)
V2 Jethro Tull Canis Ludens (Jumpin´ Jack Con Tillia - Ellen Garbein)
V3 Quentin II Karmapa (Zoco Karmapa - Urtica Karmapa)
V4 Willi Jisuko (Mayk Jisuko - Veggie Jisuko)
V Alexander Moravia Box (Hannibal Optima grata - Ulrika Moravia Box)
Mezitřída
V1, CACK Morgan Božský rošťák (Brazil Optima grata - Flower Indiánsky Brloh)
Třída otevřená
V1, CACK Dasch Adurbox (Yason Optima grata -Ailin Adur Box)
V2, res. CACK Fauno D´Alan Box (Mito do Vale do Lethes - Duna del Sexto Sentido)
VD3 Centus Maraneto (King od Morového sloupu -Unebra z Metaboxu)
Třída pracovní
V1, CACK Barnaby Paula Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paula Gang)
Třída vítězů
V1, CACK


Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus La Fler - Párvati Karmapa)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1 Washu Indiánsky brloh (Nirish Indiánsky brloh - Kanaka Indiánsky brloh)
VN2 Waren Indiánsky brloh (Nirish Indiánsky brloh - Kanaka Indiánsky brloh)
VN3 Ulisses do Vale do Lethes (Aidan de Villalcor - Liz Flower de Sande)
Třída dorostu
VN1 Uxtreme Spalenice (Fausto de Val de Cayone - Celine del Cuore Grande)
VN2 Idol Z Metaboxu (Yason Optima grata - Cortina Z Metaboxu)
N3 E.T. Imressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Bucci Impressia-Box)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV, Nejlepší mladý jedinec Timur Indiánsky brloh (Nirish Indiánsky brloh - Xoar Indiánsky brloh)
V2 Ureus II Karmapa (Dogue de Loermo - Urtica Karmapa)
V3 Drago Impressia-Box (Emporio z Metaboxu - Abet Impressia-Box)
V4 Zidyo-Ritmo Glogosia (Radyo dei Roeri - Ziva Glogosia)
V Bauhaus Ursa Libera (Sibelius della Cadormare - Enola Garbein)
V Enzo Cane Silesia (Emporio z Metaboxu - Arcara Cane Silesia)
V Sidharta Karmapa (Elio Garbein - Párvati Karmapa)
VD Barbarosa Moravia Box (Sat´Elit Gladiator - Olivera Moravia Box)
VD Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu -Arcara Cane Silesia)
VD Unno Kronebox (Emporio z Metaboxu - Eimy Opti Pes)
Mezitřída
V1, CACK Keef ze Země lva (Sibelius della Cadormare - Starboard Esphee)
Třída otevřená
V1 Boss z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema - Bria Pálava Box)
Třída vítězů
V1, CACK, ČKV Xander Optima grata (Kis Bics Hugo - Gallia Grata de Yu Box)
V2, res. CACK Gaspard Congo Nigrans (Xeno di Casa Vernice - Esprit Congo Nigrans)
V3 Boxster Pretendo (Noisemaker do Vale do Lethes - Alaska Box Gang)
Třída čestná
V1, Olomócké krokodyl


Sass Suum Cuique (Llanto de Guezman - Daichi Suum Cuique)


FENA ZLATÁ
Třída dorostu
VN1 Aura z Terronské (Xander Optima grata - Rita Heny Box)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV Boxy Loving Forever (Ozren v.d. Burg Singidunum - Ustinella z Ungeltu)
V2 Bb Loving Forever (Ozren v.d. Burg Singidunum - Ustinella z Ungeltu)
V3 Casiopea Custodius (Xander Optima grata - Bellisa Custodius)
VD4 Bibiana Kvinto Loreata (Hannes Kronebox - Daisy Kronebox)
Mezitřída
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavy Phoebe Man-Box (Yukon Optima grata - Infinity Man-Box)
V2, res. CACK Iron Maden Canis Ludens (Outlaw do Vale do Lethes - Delissa Garbein)
V3 Ab Loving Forever (In Vivo Schiwa´s Imperium - Ustinella z Ungeltu)
V4 Toya z Gangu (Brutus Perla Roztocza - Ailla Kincsen Signum Temporis)
Třída otevřená
V1, CACK Estie Hébé Box (G´M de Bellamanie - Bexx Hébé Box)
V2, res. CACK Frenie Happy Live Box (Hammer Optima grata - Brigitte Happy Live Box)
V3 Laverna Tajki (Bakír Pálava Box - Aida z Dybohůrky)
VD4 Engie Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
Třída pracovní
VD1 Alexandra Loving Forever (In Vivo Schiwa´s Imperium - Ustinella z Ungeltu)
Třída vítězů
V1, CACK Georgina Congo Nigrans (Xeno di Casa Vernice - Esprit Congo Nigrans)
V2, res. CACK Veggie Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito - Ontaria Jisuko)
Třída veteránů
V1


Tina J.A.L. Sandow (Lamborghini Nostrum - Eugenie Moravia Box)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1 Effedrin Exstacy Chvalský drak (Orlando v. Omerta - Tiasha Suum Cuique)
Třída dorostu
VN1 Uma Faustina Spalenice (Fausto do Val de Cayone - Celine del Cuore Grande)
VN2 Chiara Congo Nigrans (Karnivale de la Finca Sapho - Esprit Congo Nigrans)
Třída mladých
V1, CAJCK Xena Jisuko (Action v. Katterforst - Ontaria Jisuko)
V2 Slavena Karmapa (Elio Garbein - Párvati Karmapa)
V3 Niky Tajki (Bakír Pálava Box - Darča od Kamenného stávku)
V4 Dacota Pretendo (Emporio z Metaboxu - Alaska Box Gang)
V Aretha Bocca Box (Starbord E.T. - Caya Carmapa)
V Audi Bocca Box (Starbord E.T. - Caya Carmapa)
V Black Bery Moravia Box (Sat´Elit Gladiator - Olivera Moravia Box)
V Holly Insurance Bohemica (Camus v. Nirvalis - Gabbi Insurance Bohemica)
V Story Indiánsky brloh (Fobeer Indiánsky brloh - Hiowa Indiánsky brloh)
VD Barborka Moravia Box (Sat´Elit Gladiator - Olivera Moravia Box)
Mezitřída
V1, CACK Festina Sofi z Metaboxu (Ozren v.d. Burg Singidunum - Aurora z Metaboxu)
V2 Irene Optima grata (Capys Fortuna Viva - Very Del Cabezo De La Raja)
D Bosorka European K9 Training Base (Marven v. Rehfeld - Carmen Kelly Box)
Třída otevřená
V1, CACK Tiasha Suum Cuique (Che Sc Athena´s Dream - Tien Suum Cuique)
V2, res. CACK Ornela II. Karmapa (Jir-Pia Phoenix - Párvati Karmapa)
V3 Lucretia Božský rošťák (Brazil Optima grata - Flower Indiánsky brloh)
V4 Crazy Lady Paula Gang (Bugatti Signum Laudis - Action Lady Paula Gang)
V Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
V Ollisa Indiánsky brloh (Avatar - Trója II. Indiánsky brloh)
VD Hispanita Congo Nigrans (Larry dels Segadors - Cristal Noir Congo Nigrans)
Třída pracovní
V1, CACK Fifi v. Mesumer Land (Hercules v. Markgrafenschloss - Dambala v. Mesumer Land)
Třída vítězů
V1 Gabi Insurance Bohemia (Noisemaker do Vale do Lethes - Jackelin Moravia Box)
Třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán výstavy Trója II Indiánsky brloh (Navaro del Cuore Grande - Rafale Indiánsky brloh)