°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava Ostrava 13.04.2014
rozhodčí: MVDr. Jaromír Špicera
posouzeno 23 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Oliver Optima grata (G´M de Bellemania - Zoe Optima grata)
Mezitřída
V1, CAC Nabucco Optima grata (Brazil Optima grata - Ugilia Optima grata)
V2, res. CAC Gordis Fortuna viva (Brazil Optima grata - Caeto Fortuna viva)
V3 Kodiak Yukon Ginjan (Unkas Czech Ja-Ka - Depressa de Lux Tajpan)
Třída otevřená
V1, CAC Fred Robi-box (Flop Mir-Fiš - Aura Robi-box)
Třída pracovní
V1


Coudy Starbox (Orry z Ringu - Ixie Dračinec)


PES ŽÍHANÝ
Třída dorostu
VN1 Capucino z Luteboxu (Sibelius della Cadormare - Daniele Congo Nograns)
Třída mladých
V1 Amir Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)
V2 Aaron Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)
Mezitřída
V1, CAC Armstrong Armida (Sibelius della Cadormare - Montana Armida)
Třída otevřená
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Orlando v. Omerta (Llanto de Guezman - Uranie v. Omerta)
V2, res. CAC Casper v.d. Burg Singidunum (Alim Laurin´s Boxer - Pandora von Zogobox)
V3 Clay Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz - Athea Rexob z Výsluní)
Třída pracovní
V1, CAC Antony Czech Box (Lerry Flint od Morového sloupu - Cukina Krčská Habrovka)
Třída vítězů
V1, CAC


Bandolero z Metaboxu (Diego des Jardins de Passiflore - Philar z Metaboxu)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJC Queeny Optima grata (Valentino Optima grata - Berenica Optima grata)
V2 Anka z Biskupova dvora (Paul Jisuko - Unika J.A.L. Sandow)
Mezitřída
VD1 Bria Adur Box (Brazil Optima grata - Cherry Heny Box)
Třída otevřená
V1, CAC, Národní vítěz Action Lady Paulla Gang (Othello Kierskie Ustronie - Natali Orion chov)
VD2 Jovi Robi-box (Walker v. German Dream - Eimee Robi-box)
Třída vítězů
V1, CAC


Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)


FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Starboard Esphee (Orlando v. Omerta - Delissa Garbein)
Třída otevřená
V1, CAC Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku - Yvet od Ivetky Vel-Om)