°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Ostrava 10.04.2016
rozhodčí: MVDr. Jaromír Špicera
posouzeno 28 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Endy Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
V2 Rhodos od Stříbrňáku (Carpe Diem od Stříbrňáku - Triša Mir-Fiš)
Mezitřída
V1 Dasch Adur box (Yason Optima grata - Ailin Adur box)
VD2 Rocky z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Barnaby Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
Třída pracovní
V1, CACVerdi Optima grata (G'M de Bellemanie - Evette Optima grata)
Třída vítězů
V1, CAC


Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus la Fler - Párvati Karmapa)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJC Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C. Athena's Dream - Daichi Suum Cuique)
V2 Brad z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema - Bria Pálava Box)
VD3 Omar James box (Poison v. Schutzenrain - Asia James box)
Třída vítězů
V1, CAC


Sass Suum Cuique (Llanto de Guzman - Daichi Suum Cuique)


FENA ZLATÁ
Třída dorostu
VN1 Carin z Ve-Kled (Bakír Pálava Box - Charlota Zlatá Hema)
Třída mladých
V1, CAJC Meravigliosa Sanvita (Carnera Primo Di Casa Vernice - Ustina Di Casa Vernice)
V2 Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
V3 Ewitta Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
Mezitřída
V1, CAC Izzy Kronebox (Mardy z Němečanky - Delfina Lakronebox)
Třída otevřená
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Faaria Congo Nigrans (Mito do Vale do Lethes - Cristal Noir Congo Nigrans)
V2, res. CAC Briliantin Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
Třída pracovní
V1, CACUnica Optima grata (Orobianco del Colle dell’Infinito – Jessi Heny Box)
Třída vítězů
V1, CAC


Iskra Jedna na Milion (Heineken Jedna na Milion - Alibi Boks Moulin Rouge)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
VN1 Alasea Cane box (Tranduil Korol Elfov iz Mira Anzheliki - Amálie of Inpozia)
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Yoshi Ono Moravia Box (Zar de Guezman - Teodora Moravia Box)
V2 Barbara z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema - Bria Pálava Box)
V3 Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d.Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
Mezitřída
V1, CACTiasha Suum Cuique (Che S.C. Athena`s Dream - Tien Suum Cuiquee)
V2, res. CAC Arabela z Ve-Kled (Orlando v.Omerta - Charlota Zlatá Hema)
Třída otevřená
V1, CACGenna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku - Yvet od Ivetky Vel-Om)
Třída vítězů
V1, CACEsprit Congo Nigrans (Goodmorning di Casa Vernice - Bellamora Congo Nigrans)