°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 16.07.2017
rozhodčí: František Šimek, MVDr.
posouzeno 22 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Willi Jisuko (Mayk Jisuko - Veggie Jisuko)
Mezitřída
V1 Nestór Fortuna viva (Brazil Optima grata - Eileithyia Fortuna viva)
Třída otevřená
V1, CAC Xerron Optima grata (Kis-Bics Hug - Gallia Grata de Yu Box)
Třída pracovní
V1


Joachim Pěčínská růže (Fabrizio Floyd Fender Edda - Eimi Pěčínská růže)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJC Lerys z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
V2 Speed za III. mostami (?)
Mezitřída
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Zidyo-Ritmo Glogosia (Radyo Dei Roeri - Ziva Glogosia)
Třída otevřená
V1, CAC


Falco z Dybohůrky (Lukas z Dybohůrky - Urrien z Dybohůrky)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJC Berill Loving Forever (Ozren v.d. Burg Singidunum - Ustinella z Ungeltu)
VD2 Janis Joplin Canis (Jumpin'Jack con Tilia - Ellen Garbein)
VD3 Witta v.d. Burg Singidunum (?)
VD4 Ayrra Bocca Box (Starboard E.T. - Caya Karmapa)
Mezitřída
V1 Casiopea Custodius (Xander Optima grata – Bellisa Custodius)
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz


Veggie Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito - Ontaria Jisuko)


FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Xena Jisuko (Action v. Katterforst - Ontaria Jisuko)
VD2 Audi Bocca Box (Starboard E.T. - Caya Karmapa)
VD3 Cassandra Czech Ja-Ka (Gambrinus Canis Ludens - Xenta Czech Ja-Ka)
Mezitřída
V1, CAC Peggy Kronebox (Emporio z Metaboxu - Casea Lakronebox)
V2, res. CAC Xanthina z Ungeltu (Orlando v. Omerta - Rarita z Ungeltu)
VD3 Xaveria z Ungeltu (Orlando v. Omerta - Rarita z Ungeltu)
Třída otevřená
V1, CAC Meropé Fortuna viva (Jir-Pia Phoenix - Bea Pálava Box)
V2, res. CAC Ornela II Karmapa (Phoenix Jir-Pia – Párvati Karmapa)