°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Brno 24.09.2017
rozhodčí: Miroslav Václavík
posouzeno 22 jedinců
PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1 Asterix TerryTeam (Finn Congo Nigrans - Phebee v. Purgstall)
Třída mladých
vyloučen Thao Kronebox (Full Monthy Du Val d´Europe - Casea Cronebox)
Mezitřída
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Willi Jisuko (Mayk Jisuko - Veggie Jisuko)
Třída otevřená
V1 Quentin II Karmapa (Zoco Karmapa – Urtica Karmapa)
V2 Centus Maraneto (King od Morového sloupu - Unebra z Metaboxu)
Třída pracovní
V1, CAC Forest Pálava Box (Bakír Pálava Box - Evette Optima grata)
Třída vítězů
V1, CAC Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus la Fler - Párvati Karmapa)
PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJC Ureus II. Karmapa (Duque de Loermo – Urtica Karmapa)
VD2 Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu - Arcara Cane Silesia)
VD3 Unno Kronebox (Emporio z Metaboxu - Eimy Opti Pes)
Mezitřída
V1 Zidyo-Ritmo Glogosia (Radyo Dei Roeri - Ziva Glogosia)
Třída otevřená
V1, CAC Famous Barolo from Lake Conroe (Phoenix Jir-Pia - Duffy from Lake Conroe)
V2, res. CAC Merlin Tajki (Bakír Pálava Box - Aida z Dybohůrky)
FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1 Argana TerryTeam (Finn Congo Nigrans - Phebee v. Purgstall)
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Boxy Loving Forever (Ozren v.d. Burg Singidunum - Ustinella z Ungeltu)
Mezitřída
V1, CAC Bb Loving Forever (Ozren v.d. Burg Singidunum - Ustinella z Ungeltu)
V2 Wanja Jisuko (Mayk Jisuko - Veggie Jisuko)
Třída otevřená
V1 Ab Loving Forever (In Vivo Schiva's Imperium - Ustinella z Ungeltu)
V2 Laverna Tajki (Bakír Pálava Box - Aida z Dybohůrky)
Třída pracovní
V1, CAC Alexandra Loving Forever (In Vivo Schiva's Imperium - Ustinella z Ungeltu)
VD Fabienne Pálava Box (Bakír Pálava Box - Evette Optima grata)
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Enji Pálava Box (Storm Gynemna Sylvestre - Andra Pálava Box)
FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
VN1 Beauty Fine Star Box (Gambrinus Canis Ludens - Faki z Frankovky)
Třída mladých
V1, CAJC Slavena Karmapa (Elio Garbein - Párvati Karmapa)
Třída otevřená
V1, CAC Ornela II. Karmapa (Phoenix Jir-Pia – Párvati Karmapa)