Třída dorostu:
VN1 | Leonardo Etna-box (Joshua z Ringu - Eymi Etna-box)
| Třída mladých:
V1, CAJC, ČKJV Jubilejní juniorský vítěz | Gino Six-Er (Basil von der Hummelmühle - Calibra od Stříbrňáku)
| V2 | Paddy od Stříbrňáku (Apollo v.Thüringischen Adel - Quin z Dybohůrky)
| V3 | Apache Aldebaran Taurus (Don Jokr-Box - Quiby z Dybohůrky)
| Třída otevřená:
V1 | Apollo Albren box (Ivon z Dybohůrky - Peggy Czech Ja-Ka)
| V2 | Basam od Tazzyna (Baskervill Budha Tajpan - Nelly Debyró)
| VD3 | Chester z Ungeltu (Elliot ze Země lva - Eržika z Ungeltu)
| VD4 | Fram Apeiron (Yéké van Sapho´s Hoeve - Vanesa Moravia Box)
| VD | Altti Hébé Box (Balu v. Hause Romeo - Hébé Ibra)
| VD | Flop Mir-Fiš (Ovidus vom Elsavatal - Korina vom Elsavatal)
| Třída pracovní:
V1, CAC, Jubilejní vítěz | Berthold Moravia Box (Joyce della Talpa - Querry Sue Moravia Box)
| Třída vítězů:
V1, CAC | Baron z Dobřichova (Casanova Optima Grata - Nensy Debyró)
| Třída čestná:
V
| Yenkee van´t Hazenbergshof (Titus Kratos Hof - Haike van Huize Diranka)
| PES ŽÍHANÝ
| Třída dorostu:
VN1 | Negro z Ungeltu (Perry Czech-Ja-Ka - Gracy z Ungeltu)
| Třída mladých:
V1, CAJC | Lerry Flint od Morového sloupu (Joshua z Ringu-Happy od Morového sloupu )
| V2 | Charlie-Champion Six-Er (Perry Czech Ja-Ka - Asca od Stříbrňáku)
| Třída otevřená:
V1, CAC | Colin Angiebox (Perry Czech Ja-Ka - Bonita Angiebox)
| V2 | Manollo od Stříbrňáku (Kismet v. German Dream - Magnussi z Dybohůrky)
| V3 | Klark Růžová Oáza (Ikar Růžová oáza - Xara z Černého jezera)
| Třída pracovní:
V1, CAC, Jubilejní vítěz ČKV, BOB
| Don Jokr-Box (Yenkee van´t Hazenbergshof - Hepy z Dybohůrky)
| FENA ZLATÁ
| Třída mladých:
V1, CAJC, ČKJV Jubilejní juniorský vítěz | Oddete od Stříbrňáku (Excalibur od Stříbrňáku - Diana Godolfin Barb)
| V2 | Arline Aldebaran Taurus (Don Jokr-Box - Quiby z Dybohůrky)
| V3 | Canna from Maplebox (Furio z Metaboxu - Bassira from Maplebox)
| V4 | Zanel z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Merlin z Dybohůrky)
| V | Celli z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)
| VD | Beladora Cave Canis (Casanova Optima grata - Alexandra Moravia Box)
| VD | Barborka z Červeného hrádku (Gabor z Dybohůrky - Afrodita z Červeného Hrádku)
| Třída otevřená:
V1, CAC | Julia Jisuko (Yugo della Cadormare - Dunja Jisuko)
| V2, res. CAC | Debbie Six-Er (Zoff v. Hause Rehberg - Cher Narcius)
| V3 | Holly A-T Box (Apache z Metaboxu - Amanda A-T Box)
| V4 | Andrea od Myší Boty (Dan Narcius - Uzi Anka Czecho)
| VD | Anita Vyhřátý Pelíšek (Apollo v.Thüringischen Adel - Brita od Máteřovské zvoničky)
| VD | Beatrix od Tazzyna (Baskervill Budha Tajpan - Nelly Debyró)
| VD | Daisy Bohemia Moneta (Drasus Optima grata - Doris od Tří lilií)
| VD | Nandy od Stříbrňáku (Apollo v.Thüringischen Adel - Djamila od Stříbrňáku)
| VD | Ballantines ze Samoty zátiší (Baskervill Buddha Tajpan - Anna ze Samoty zátiší)
| Třída pracovní:
V1, CAC | Cayenne Six-Er (Apollo v.Thüringischen Adel - Ellenoir Pešmar)
| V2, res. CAC | Asset Hébé Box (Balu v. Hause Romeo - Hébé Ibra)
| Třída vítězů:
V1,CAC, Jubilejní vítěz, ČKV | Wini z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)
| Třída čestná:
V | Quenny Czech Ja-Ka (Ugolino v.d. Hazenberg - Lussy Czech Ja-Ka)
| V
| Quiby z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Fergi z Dybohůrky)
| FENA ŽÍHANÁ
| Třída štěňat:
VN | Aneta z Letního pole (Mobidik Malave Gem - Abonny z Walworthu)
| Třída dorostu:
VN1 | Nora z Ungeltu (Perry Czech Ja-Ka - Gracy z Ungeltu)
| Třída mladých:
V1 | Chantal Six-Er (Perry Czech Ja-Ka - Asca od Stříbrňáku)
| VD2 | Ester Miramar-Box (Kismet v. German Dream - Danuška Miramar-Box)
| VD3 | Ewelyn z Němečanky (Furio z Metaboxu - Ell Orion Chov)
| Třída otevřená:
V1, CAC | Yzzi z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)
| V2, r. CAC | Europe Six-Er (Excalibur od Stříbrňáku - Asca od Stříbrňáku)
| V3 | Oliar Malave Gem (Mobidik Malave Gem - Elvíra Jisuko)
| V4 | Hillary Jisuko (Sorry du Val d'Europe - Unique Jisuko)
| V | Ibsy od Stříbrňáku (Konstantin v Hofmanstal - Anicol od Stříbrňáku)
| V | Daigi Sametový zázrak (Herry Floyd Edda - Baigi Sametový zázrak)
| V | Rosara Czech Ja-Ka (Albert Xantiko - Phönix Czech Ja-Ka)
| V | Yenifer z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)
| VD | Anett z Bayerky (Harry od Ivetky - Loretta Czech Ja-ka)
| Třída pracovní:
V1,CAC, Jubilejní vítěz | Alhambra von Granada (Future vom German Dream - Granada Dracinec)
| V2, r. CAC | Oski z Dybohůrky (Future vom German Dream - Wendy z Dybohůrky)
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |