°   AKTUALITY

BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY
°   VÝBOR BK ČR
°   ÚZEMNÍ POBOČKY
°   ČLENSTVÍ
°   SCHŮZE VÝBORU
°   KONFERENCE - PLENÁRNÍ ZASEDÁNÍ
°   SEZNAM ROZHODČÍCH
°   SEZNAM ČLENŮ BOXERKLUBU

AKCE BOXERKLUBU
°  CHOVATELSKÉ AKCE
°  VÝSTAVY
°  LETNÍ VÝCVIKOVÉ TÁBORY
°  ZÁVODY A SOUTĚŽE



     °  NABÍDKA ŠTĚŇAT
     °  CHOVATELSKÉ STANICE
     °  KRYCÍ PSI
     °  GALERIE VÍTĚZŮ



INFORMACE
°  ZPRAVODAJ BK ČR
°  WEBOVÉ STRÁNKY BK ČR
°  VYSTAVOVÁNÍ DIPLOMŮ

ATIBOX (výsledky)



LINKY - ODKAZY
STANDARD - ŘÁDY - STANOVY
INFORMACE O CHOVU
FORMULÁŘE (pdf) ke stažení
ZÁVODY A SOUTĚŽE 2017

!!! ATIBOX - MISTROVSTVÍ SVĚTA BOXERŮ !!!
Vzhledem k tomu, že se v současné době množí dotazy ohledně možnosti účasti
na závodech ATIBOX, uvádíme zde informaci, že těchto akcí se mohou zúčastnit pouze
psi a feny s průkazem původu.

Archiv výsledků 2002 - 2013
ATIBOX WM IPO 2017 /Maďarsko podmínky pro výběr reprezentace
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE
25.06.



Svatováclavský pohár, Zásmuky (ÚP Střední Čechy) www stránky
rozhodčí: Miroslav Ryneš, figuranti: Milan Římek, Michal Sáss
VÝSLEDKY

26.08.



Stříbrný obojek CACT, Otěšice (ÚP Staňkov) www stránky
rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Jaroslav Hartl, figuranti: Jaroslav Vyhnal, Milan Brunovský
VÝSLEDKY (str. 2-5 kompletní rozpis bodů dle jednotlivých oddílů)

07/08.10.





Justitzův memoriál + Mistrovství republiky BK ČR, Strančice (ÚP Praha) www stránky
rozhodčí: A - Miroslav Ryneš, B - MVDr. Jana Glisníková, C - Jozef Klíma (hlavní rozhodčí)
figuranti: Vojtěch Filip, Milan Římek
VÝSLEDKY



ZÁVODY BOXERKLUBU ČR
10/11.06.


Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno)
www stránky

21.10.



Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň)
www stránky


ZÁVODY A SOUTĚŽE 2016
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE
27.08.


Stříbrný obojek CACT + Mistrovství republiky BK ČR, Otěšice (ÚP Staňkov)
rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Jaroslav Hartl, figuranti: Milan Brunovský, Jaroslav Vyhnal
VÝSLEDKY (str. 2-4 kompletní rozpis bodů dle jednotlivých oddílů)
28.09.

Svatováclavský pohár, Křenice (ÚP Střední Čechy)
ZRUŠENO
16.10.



Justitzův memoriál, Strančice (ÚP Praha)
rozhodčí: Karel Nedvěd, Miroslav Ryneš, figuranti: Vojtěch Filip, Milan Římek
VÝSLEDKY

ZÁVODY BOXERKLUBU ČR
11/12.06.


Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno)
rozhodčí: Miroslav Kašpar; figurant: Radek Hofman
VÝSLEDKY
22.10.




Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň)
rozhodčí: Josef Zábranský; figurant: Marek Strolený
VÝSLEDKY


ZÁVODY A SOUTĚŽE 2015
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE
29.08.



Stříbrný obojek CACT, Otěšice (ÚP Staňkov)
rozhodčí: Theodor Krajčí, Jaromír Hlaváč, figuranti: Jaroslav Vyhnal
VÝSLEDKY    oddíl A    oddíl B    oddíl C
fotografie
28.09.


Svatováclavský pohár + Mistrovství republiky BK ČR, Křenice (ÚP Střední Čechy)
rozhodčí: Jiří Čákora, Vladimír Nedvěd; figuranti: Josef Kubec, Milan Římek
VÝSLEDKY
24.10.



Justitzův memoriál, Rychety (ÚP Praha)
rozhodčí: Karel Nedvěd, Jiří Čákora; figuranti: Jan Böhm, Milan Římek
VÝSLEDKY

ZÁVODY BOXERKLUBU ČR
06/07.06.


Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno)
rozhodčí: Miroslav Kašpar; figurant: Tomáš Makovský
VÝSLEDKY
25.10.




Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň)
rozhodčí: Josef Zábranský; figurant: Ing. Daniel Fojtík
VÝSLEDKY


ZÁVODY A SOUTĚŽE 2014
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE
10.05.


Justitzův memoriál + Mistrovství republiky BK ČR (ÚP Praha)
rozhodčí: Břetislav Ťujík, Stanislav Beníšek; figuranti: Milan Římek, Bohuslav Coufal
VÝSLEDKY
06.09.



Stříbrný obojek CACT (ÚP Staňkov)
rozhodčí: Jaromír Hlaváč, Ing. Miroslav Ulč; figuranti: Jaromír Paleček, Jaroslav Vyhnal
VÝSLEDKY
FOTO
13.09.



Svatováclavský pohár (ÚP Střední Čechy)
rozhodčí: Jaromír Hlaváč, Ing. Vratislav Petrů; figuranti: Josef Kubec, Jan Böhm
VÝSLEDKY

ZÁVODY BOXERKLUBU ČR
07/08.06.


Horácký závod boxerů (ÚP Brno)
rozhodčí: Miroslav Kašpar; figurant: Radek Hofman
VÝSLEDKY
25.10.


Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň)
rozhodčí: Josef Zábranský; figurant: Marek Strolený
VÝSLEDKY
MISTR REPUBLIKY BOXERKLUBU ČR

Mistr republiky BK ČR 2016
Bosckoph SIR CHAPLIN
Kateřina Racková, MUDr.

Mistr republiky BK ČR 2015
BALROG z Ringu
Iva Fojtíková

Mistr republiky BK ČR 2014
BESTIA z Ringu
Robert Fagoš

Mistr republiky BK ČR 2013
UNKAS Czech Ja-Ka
Miroslav Oberdörfer

Mistr republiky BK ČR 2012
EDY Edgardo
Eliška Nedvědová

Mistr republiky BK ČR 2011
SIR SASHA Czech Ja-Ka
Jitka Baxová

Mistr republiky BK ČR 2010
LERRY FLINT od Morového sloupu
Vladimír Žáček

Mistr republiky BK ČR 2009
SIR SASHA Czech Ja-Ka
Jitka Baxová

Mistr republiky BK ČR 2008
DOROTKA Tigrata
Václav Karban

Mistr republiky BK ČR 2007
DOROTKA Tigrata
Václav Karban

Mistr republiky BK ČR 2006
BASKERVILL BUDDHA Tajpan
Michaela Martinů Ing.

Mistr republiky BK ČR 2005
BRUNO Tigrata
Václav Karban

Mistr republiky BK ČR 2004
BRUNO Tigrata
Václav Karban

Mistr republiky BK ČR 2003
ARGO Miramar-box
Václav Karban

Mistr republiky BK ČR 2002
ARGO Miramar-box
Václav Karban
MISTR SVĚTA ATIBOX WM-IPO

Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2017
BALROG z Ringu
Iva Fojtíková

Vice-Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2016
Bosckoph SIR CHAPLIN
Kateřina Racková, MUDr.

Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2009
JOSHUA z Ringu
Robert Fagoš

Vice-Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2004
BUC del Pasquino
Helena Folprechtová

Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2003
AGASSI Pirisová bedna
Kateřina Semelková

Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2002
BARDOTKA Pirisová bedna
Jana Žáčková