°   AKTUALITY

BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY
°   VÝBOR BK ČR
°   ÚZEMNÍ POBOČKY
°   ČLENSTVÍ
°   SCHŮZE VÝBORU
°   KONFERENCE - PLENÁRNÍ ZASEDÁNÍ
°   SEZNAM ROZHODČÍCH
°   SEZNAM ČLENŮ BOXERKLUBU

AKCE BOXERKLUBU
°  CHOVATELSKÉ AKCE
°  VÝSTAVY
°  LETNÍ VÝCVIKOVÉ TÁBORY
°  ZÁVODY A SOUTĚŽE



     °  NABÍDKA ŠTĚŇAT
     °  CHOVATELSKÉ STANICE
     °  KRYCÍ PSI
     °  GALERIE VÍTĚZŮ



INFORMACE
°  ZPRAVODAJ BK ČR
°  WEBOVÉ STRÁNKY BK ČR
°  VYSTAVOVÁNÍ DIPLOMŮ

ATIBOX (výsledky)



LINKY - ODKAZY
STANDARD - ŘÁDY - STANOVY
INFORMACE O CHOVU
FORMULÁŘE (pdf) ke stažení












VÝSTAVY 2022

Vzory propozic pro pořadatele klubových výstav:
vzor propozic pro klubové výstavy CACK
vzor propozic pro klubové výstavy CAC



26.03.



Otěšice - ÚP Staňkov (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Lenka Fairaislová /CZ (psi + feny)
výsledky

23.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Lubomír Perniš /SK (psi + feny)
výsledky

07.05.



Opatovec - ÚP Ústí nad Orlicí (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Catherine Sinsout /F (psi), Ginette Hufschmid /CH (feny)
výsledky

08.05.



Vísky - ÚP Brno (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ginette Hufschmid /CH (psi), Catherine Sinsout /F (feny)
výsledky

21.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jozef Šuster /SK (psi + feny)
výsledky

04.06.



Všestary - ÚP Praha (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Robert Fagoš /CZ (psi), Miloslav Auterský /CZ (feny)
výsledky

05.06.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miloslav Auterský /CZ (psi), Jiří Suchý /CZ (feny)
výsledky

18.06.



Světec - ÚP Louny (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jens Filter /DE (psi), Mathias Wolf /DE (feny)
výsledky

23.07.






Kroměříž - ÚP Olomouc - Výroční speciální výstava
(CAC, res. CAC, CAJC, BOJ, BOV, BOS, BOB, ČKJV, ČKV,
Vítěz roku, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán)
rozhodčí: Beate Spelberg /DE (psi), Alena Žarská /CZ (feny),
Květa Žídková /SK (třídy štěňat, dorostu, mladých)
výsledky + posudky

24.07.






Kroměříž - ÚP Olomouc - CEBS Středoevropská výstava boxerů
(CAC, res. CAC, CAJC, BOJ, BOV, BOS, BOB, Středoevropský vítěz,
Juniorský středoevropský vítěz, Středoevropský vítěz veterán)
rozhodčí: Tamás Radványi /HU (psi zlatí), Mgr. Marek Lewandowski /PL (psi žíhaní),
RNDr. Mária Müllerová CSc /CZ (feny zlaté), Dominika Hradská /SK (feny žíhané)
výsledky + posudky

20.08.



Sviadnov - ÚP Rychvald (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Rikki Kainz-Goetz /A (psi + feny)
výsledky

10.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Robert Fagoš (psi), Miroslav Auterský /CZ (feny)
výsledky

01.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miroslav Auterský /CZ (psi), Zdzisław Wajman /PL (feny)
výsledky

05.11.





Roudnice nad Labem - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV) http://boxer.wz.cz/
propozice
přihláška
přihláška





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2021
15.05.


Výstava je zrušena.
Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

29.05.



Otěšice - ÚP Staňkov (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: RNDr. Maria Müllerová CSc. /CZ (psi + feny)
výsledky

19.06.





Rychety - Výroční speciální výstava - ÚP Střední Čechy
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Sergej Vanža /SK (psi), Nicole Runge /DE (feny), Robert Fagoš /CZ (třídy štěňat, dorostu, mladých a veteránů)
výsledky

20.06.



Všestary - ÚP Praha (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Nicole Runge /DE (psi), Sergej Vanža /SK (feny)
výsledky

20.06.


Výstava je zrušena.
Světec - ÚP Louny (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

17.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: MVDr. Jaromír Špicera (psi + feny)
výsledky

28.08.



Sviadnov u Frýdku-Místku - ÚP Rychvald (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Beata Badura /PL (psi + feny)
výsledky

11.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Robert Fagoš (feny)
výsledky

18.09.


Výstava je zrušena.
Hukvaldy - ÚP Ostrava (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

25.09.



Opatovec - Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Vesna Curcic /SRB (psi), Pascal Trifilieff /F (feny)
výsledky

26.09.



Vísky - ÚP Brno (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Pascal Trifilieff /F (psi), Miloslav Auterský (feny)
výsledky

01.10.





Speciální klubová výstava Brno (při WDS)
(CAJC, CAC, BOJ, BOV, BOS, BOB, Vítěz speciální výstavy mladých při WDS,
Vítěz speciální výstavy při WDS, Vítěz speciální výstavy veteránů při WDS)
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny)
výsledky

17.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Petr Řehánek (psi + feny)
výsledky

06.11.



Roudnice nad Labem - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Uwe Werner /D (psi + feny)
výsledky





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2020
18.04.


Výstava je zrušena.
Hukvaldy - ÚP Ostrava (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

25.04.


Výstava je zrušena.
Opatovec - Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS)

26.04.


Výstava je zrušena.
Vísky - ÚP Brno (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

23.05.


Výstava je zrušena.
Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

06.06.


Výstava je zrušena.
Všestary - ÚP Praha (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

07.06.


Výstava je zrušena.
Křenice - ÚP Střední Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)

11.07.



Otěšice - ÚP Staňkov (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Sergej Vanža /SK (psi + feny)
výsledky + posudky

18.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Ing. Radim Fiala (feny)
výsledky + posudky

05.09.



Praha-Stromovka - ÚP Děčín (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi), Miloslav Auterský (feny)
výsledky

12.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Robert Fagoš (psi), Jiří Suchý (feny)
výsledky

26.09.




Světec - Výroční speciální výstava - ÚP Louny
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Jiří Suchý /CZ, Christine Breakspear /GB, Margot Egeblad /DK
výsledky

03.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi), MVDr. Jaromír Špicera (feny)
výsledky

24.10.


Výstava je zrušena.
Roudnice nad Labem - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2019
30.03.



Otěšice - ÚP Staňkov (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny)
výsledky + posudky

13.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Carsten Berndt /D (psi + feny)
výsledky

27.04.



Opatovec - Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Max Fournier /F (psi), Dzianis Dudko /BY (feny)
výsledky

28.04.



Vísky - ÚP Brno (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Petrus Roosenboom /BE (psi), Max Fournier /F (feny)
výsledky

11.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi + feny)
výsledky

01.06.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Dominika Sofia Hradská /SK (psi), MVDr. Jaromír Špicera (feny)
výsledky

02.06.



Všestary - ÚP Praha (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Robert Fagoš (psi), Dominika Sofia Hradská /SK (feny)
výsledky

22.06.



Světec - ÚP Louny (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jens Filter /D (psi), Mathias Wolf /D (feny)
výsledky

20.07.




Kroměříž - Kynologický areál Hvězda - Výroční speciální výstava - ÚP Olomouc
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Beatrice Stocchi /I (psi), Mojca Tkalec /SLO (feny)
výsledky

14.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Robert Fagoš (feny)
výsledky

28.09.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Alena Žarská (psi), Robert Fagoš (feny)
výsledky

12.10.



Roudnice nad Labem (ZKO Slavín) - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Antonín Karban (psi + feny)
výsledky





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2018
21.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: MVDr. Miroslav Fišman /SK (psi + feny)
výsledky

28.04.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ralf Brinkmann /D (psi), Pascal Trifilieff /F (feny)
výsledky

29.04.



Vísky - ÚP Brno (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOB, BOS)
rozhodčí: Pascal Trifilieff /F (psi), Jiří Suchý (feny)
výsledky

05.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Tamás Radványi /HU (psi + feny)
výsledky

02.06.



Praha - ÚP Praha (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Oliver Erat /A (psi), Jiří Suchý (feny)
výsledky

03.06.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Oliver Erat /A (feny)
výsledky

23.06.



Světec - ÚP Louny (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Margot Egeblad /DK (psi + feny)
výsledky

21.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Beate Jodl /D (psi + feny)
výsledky

08.09.





Otěšice - Výroční speciální výstava - ÚP Staňkov
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Wajman Zdzisław /PL (psi), Fišman Miroslav /SK (feny), Müllerová Maria /CZ (třídy štěňat, dorostu, veteránů a čestné)
výsledky + posudky

09.09.






Otěšice - CEBS / Středoevropská výstava boxerů - ÚP Staňkov
(Juniorský středoevropský vítěz boxerů, Středoevropský vítěz boxerů, Veteránský středoevropský
vítěz boxerů, CAC, res. CAC, CAJC, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Glázer György /HU (psi zlatí), Fišman Miroslav /SK (psi žíhaní),
Auterský Miloslav /CZ (feny zlaté), Wajman Zdzisław /PL (feny žíhané)
výsledky + posudky

15.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ing. Radim Fiala (psi), Miloslav Auterský (feny)
výsledky

29.09.



Hlučín - ÚP Rychvald (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny)
výsledky

06.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ewa Urszula Dolinska /PL (psi), Miroslav Roškota (feny)
výsledky

27.10.



Roudnice nad Labem (ZKO Slavín) - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny)
výsledky





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2017
01.04.



Otěšice - ÚP Staňkov (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Alena Žarská (psi + feny)
výsledky

22.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ing. Radim Fiala
výsledky

06.05.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Francoise Pinet /F (psi), Maria Pontanilla /E (feny)
výsledky

07.05.



Vísky u Letovic - ÚP Brno (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Maria Pontanilla /E (psi), Mathias Wolf /D (feny)
výsledky

20.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Dipl. Ing. Ulrike Kainz-Götz /A (psi + feny)
výsledky

03.06.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jozef Šuster /SK (psi), Miroslav Auterský (feny)
výsledky

04.06.



Praha - ÚP Praha (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi), Jozef Šuster /SK (feny)
výsledky

24.06.



Světec - ÚP Louny (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOB, BOS)
rozhodčí: MVDr. Miroslav Fišman /SK (psi), Mathias Wolf /D (feny)
výsledky

15.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Vesna Ćurcić /SRB (psi + feny)
výsledky

12.08.


Hlučín - ÚP Rychvald (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ingeborg Sonnweber /A (psi + feny)

09.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOB, BOS)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Ing. Radim Fiala (feny)
výsledky

23.09.





Jaroměř - Výroční speciální výstava - ÚP Hradec Králové
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Francesc Ferrandiz Codina /E (psi), Zdzislaw Wajman /PL (feny), Antonín Karban /CZ (tř. štěňat, dorostu, veteránů, čestná)
výsledky

21.10.


Předonín - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Waldemar Mrowiec /PL





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2016
02.04.





Otěšice - ÚP Staňkov - Jubilejní klubová výstava
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS, Jubilejní vítěz, Jubilejní vítěz mladých,
Jubilejní vítěz veteránů)
rozhodčí: Mathias Wolf /D, Antonín Karban (štěňata, dorost, veteráni)
výsledky

23.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Bc. Lubomír Perniš /SK (psi + feny)
výsledky

07.05.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Inese Pablaka /LV (psi), Alex Palacin /E (feny)
výsledky

08.05.



Vísky u Letovic - ÚP Brno (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Alex Palacin /E (psi), Samanta Kosinac Muhar /HR (feny)
výsledky

14.05.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Bc. Lubomír Perniš /SK (psi), Miroslav Roškota (feny)
výsledky

28.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny)
výsledky

04.06.



Praha-Stromovka - ÚP Praha (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Toni Piasentin /D (psi + feny)
výsledky

25.06.



Světec - ÚP Louny (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny)
výsledky

23.07.




Olomouc - Výroční speciální výstava - ÚP Olomouc
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Anna Bogucka /PL (feny), MVDr. Jaromír Špicera /CZ (mladí)
výsledky

21.08.



Suchdol nad Odrou - ÚP Rychvald (CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOB, BOS)
rozhodčí: Ewa Doliňska /PL (psi + feny)
výsledky

17.09.


Dobřany - ÚP Plzeň (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
www stránky

01.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Josef Dolejš (psi), Miloslav Auterský (feny)
výsledky

22.10.


Předonín - ÚP Děčín (CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny), náhr.: MVDr. Olga Petříková





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2015
04.04.



Otěšice - ÚP Staňkov (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: RNDr. Maria Müllerová, CSc. (psi + feny)
výsledky

18.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Zdzislaw Wajman /PL (psi + feny)
výsledky

25.04.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Pascal Trifilieff /F (psi), Cedric Oda /F (feny)
výsledky

02.05.



Rytířsko - ÚP Brno (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Ulrike Kainz-Goetz /A (psi), Zdzisław Wajman /PL (feny)
výsledky

09.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Český Krumlov (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny)
výsledky

16.05.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi), Lubomír Perniš /SK (feny)
výsledky

13.06.



Světec - ÚP Louny (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Mathias Wolf /D (psi + feny)
výsledky

25.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Mojca Tkalec /SLO (psi + feny)
výsledky

23.08.



Hlučín - ÚP Rychvald (CAC, ČKJV, ČKV, BOB)
rozhodčí: József Bankúti /HU (psi + feny)
výsledky

06.09.


Předonín - ÚP Děčín (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny); náhr.: RNDr. Maria Müllerová CSc.

12.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAC, ČKJV, ČKV, BOB)
rozhodčí: Miloslav Auterský (psi), Jiří Suchý (feny)
výsledky

03.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CACK, ČKJV, ČKV)
rozhodčí: Květa Žídková /SK (psi + feny)
výsledky

17.10.






Rychety - ÚP Praha - Výroční speciální výstava
(Juniorský vítěz roku, Vítěz roku, Vítěz roku veterán, CAJC, CAC, res. CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Arne Johan Haugen /N (psi, štěňata, dorost, veteráni), Miroslav Roškota /CZ (feny), MVDr. Sergej Vanzha /SK (mladí)
výsledky

18.10.





Rychety - ÚP Praha - CEBS - Středoevropská výstava boxerů
(Juniorský středoevropský vítěz boxerů, Středoevropský vítěz boxerů,
Veteránský středoevropský vítěz boxerů, CAC, res. CAC, CAJC, BOJ, BOV, BOS, BOB)
rozhodčí: Jiří Suchý /CZ, MVDr. Sergej Vanzha /SK, MVDr. Zsófia Várszegi /HU, Andrzej Stepinski /PL
výsledky





KLUBOVÉ VÝSTAVY 2014
26.04.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAC)
rozhodčí: Paola Micara Watten /I (psi), Margot Egeblad /DK (feny)
výsledky

03.05.



Rytířsko - ÚP Brno (CACK)
rozhodčí: Oliver Erat /A (psi), MVDr. Jaromír Špicera (feny)
výsledky

18.05.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CACK)
rozhodčí: Miroslav Auterský (psi), MVDr. Olga Petříková (feny)
výsledky

31.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Český Krumlov (CACK)
rozhodčí: Ing. Radim Fiala (psi + feny)
výsledky

07.06.



Praha-Braník - ÚP Praha (CAC)
rozhodčí: Lubomír Perniš /SK (psi), Jiří Suchý (feny)
výsledky

26.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CACK)
rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková /SK (psi + feny)
výsledky

24.08.



Hlučín - ÚP Rychvald (CACK)
rozhodčí: Sabina Heric /SLO (psi + feny)
výsledky

30.08. Výroční speciální výstava - JSZ Otěšice - ÚP Staňkov
rozhodčí: Joao Vasco Pocas /P (psi), Miquel Torrents Codina /E (feny), Jiří Suchý
výsledky

13.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CACK)
rozhodčí: Jiří Suchý (psi), Miroslav Auterský (feny)
výsledky

27.09.



Peruc - ÚP Louny (CACK)
rozhodčí: Ginette Hufschmied /CH (psi + feny)
výsledky

04.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CACK)
rozhodčí: Josef Dolejš (psi + feny)
výsledky

18.10.



Předonín u Roudnice nad Labem - ÚP Děčín (CACK)
rozhodčí: rozhodčí: Miroslav Roškota (psi + feny)
výsledky

Archiv výsledků 2002 - 2012